سرویس همراهان اول

سرویس همراهان اول

سرویس همراهان اول ویژه مشترکین دائمی   شرح سرویس سرویس همراهان اول ویژه مشترکین دائمی (Postpaid F&F) سرویسی است که به مشترکین دائمی امکان می‫دهد به ازای کلیه مکالمات داخل شبکه با ۱ تا ۵ نفر از دوستان و آشنایان خود، تخفیف دریافت کنند. مشترکین پس از فعالسازی این سرویس، تا ۵ شماره همراه اول یا تلفن ثابت (داخل شبکه) ... بیشتر بخوانید »

سیم کارت دیتا همراه اول

سیم کارت دیتا همراه اول

معرفی سیم کارت دیتا همراه اول سیم کارت دیتا همراه اول از نوع سیم کارت اعتباری است و تنها امکان استفاده از دیتا و پیامک در آن مهیا می‫باشد (امکان مکالمه با آن وجود ندارد). مشترکین می‫توانند با استفاده از این سیم کارت از خدمات نسل۳ (۳G) همراه اول در بیش از ۱۷۰ شهر در سراسر کشور با استفاده از ... بیشتر بخوانید »

پیامگیر صوتی همراه اول

پیامگیر صوتی همراه اول

پیامگیر صوتی همراه اول (VMS) مشترکین دائمی و اعتباری همراه اول! می‫توانید سرویس پیامگیر صوتی خود را از طریق سامانه جامع خدمات همراه اول با استفاده از روش‫های زیر به صورت رایگان فعال نمایید: شماره گیری *۱۰*۲۴۱# ارسال ۲۴۱ به سرشماره ۱۰   به این ترتیب تماس‫های بدون پاسختان به شماره ۰۹۹۱۲ انتقال یافته و همراه اول با ارسال پیامک ... بیشتر بخوانید »

مکالمه رایگان همراه اول

hamraheaval (1)

سرویس مکالمه رایگان همراه اول ویژگی‫های طرح: از این پس کلیه مشترکین همراه اول می‫توانند با فعالسازی سرویس مکالمه رایگان همراه اول یک بسته ۱۰ دقیقه‫ای مکالمه رایگان همراه اول درون شبکه هدیه بگیرند. به ازای این بسته، مشترک اجازه می‫دهد تا به مدت ۱۰ روز به جای آوای انتظار خودش یا بوق آزاد، برای کسانی که با وی تماس ... بیشتر بخوانید »

کمپین دی همراه اول

7-6-1391-IMAGE634817714220588397

کمپین دی همراه اول تعرفه اپراتور همراه اول در کمپین دی همراه اول (تخفیف امارات) ۹۴ به شرح ذیل می‫باشد که قیمت تعرفه‫ها به ریال درج شده‫اند و زمان مکالمه‫ها رند به دقیقه می‫گردد: بیشتر بخوانید »

بسته خوش آمد نوترینو

بسته خوش آمد نوترینو

مشخصات بسته خوش آمد نوترینو   از زمستان امسال ۸۰۰mb اینترنت (آلفا+) به مشترکین جدید سیم کارت‫های دایمی و اعتباری با اعتبار یک هفته هدیه داده می‫شود.     نحوه فعالسازی بسته خوش آمد نوترینو   پس از فعالسازی سیم کارت، پیامک خوش آمد و دعوت به فعال سازی رایگان بسته اینترنت نوترینو به مشترک ارسال می‫گردد. مشترک تا ۳۰ روز ... بیشتر بخوانید »

رویاهای دست یافتنی

رویاهای دست یافتنی

طرح رویاهای دست یافتنی   به منظور قدردانی از مشترکین فعلی و خوش آمد گویی به مشترکین جدید برای پیوستن به خانواده همراه اول، از ۹۴.۰۷.۰۱ تا ۹۴.۱۲.۲۹  طرح رویاهای دست یافتنی آغاز می‫شود، و مشترکین بر اساس امتیاز کسب شده در این بازه زمانی، شانس برنده شدن در قرعه کشی بزرگ این طرح را خواهند داشت. جوایز این طرح ... بیشتر بخوانید »

سرویس نیترو همراه اول

600-x-300-----nitro

معرفی سرویس نیترو همراه اول   نیترو قابلیتی به منظور تجربه سرعت اینترنت نوترینو (نسل ۳) برای مشترکین بسته‫های آلفا (نسل ۲) می‫باشد. بدین صورت که پس از فعال سازی سرویس نیترو همراه اول ، سرعت بسته‫های آلفا افزایش یافته و برای مدت مشخصی به سرعت آلفا+ (سرعت نسل ۳) افزایش می‫یابند. به بیان دیگر نیترو تشدید کننده سرعت اینترنت مشترکین ... بیشتر بخوانید »

پیام‌های صفحه نمایشگر همراه اول

پيام‌هاي صفحه نمايشگر همراه اول

پیام‌های صفحه نمایشگر همراه اول پیام‌های صفحه نمایشگر، متناسب با نوع و مدل گوشی، متفاوت است که مفاهیم آن نیز مخصوص همان گوشی تلفن می‌باشد. مفاهیم این پیام‌ها که روی صفحه نمایشگر گوشی‌های تلفن همراه به نمایش درمی‌آید، در دفترچه راهنمای هر گوشی به طور مشروح توضیح داده شده است.   برخی از پیام‌های صفحه نمایشگر عبارتند از: در مورد ... بیشتر بخوانید »

تازه‫های فن آوری همراه اول

پيام‌هاي صفحه نمايشگر همراه اول

تازه‫های فن آوری همراه اول با اشتراک در این سرویس روزانه ۱ الی ۳ پیامک حاوی جدیدترین قوانین و اخبار فن‫آوری‫های نوین ارسال می‫گردد… این سرویس ثبت نامی بوده و با ارسال کد فعالسازی به شماره کوتاه ۲۰۵۳۱ مشترک سرویس می‫شوید. تعرفه سرویس: تعرفه این سرویس به ازای هر پیامک  دریافتی ۵۰۰ ریال می‫باشد. نمونه محتوای دریافتی: فناوری نانو و ... بیشتر بخوانید »